Wyniki wyszukiwania dla frazy: 56

Liczba znalezionych wiadomości: 8

 • 2011-08-31 | Komentarze: 0

  Nowość! Klucz w jednym palcu – drzwi z czytnikiem linii papilarnych firmy WIŚNIOWSKI

  Wybierając drzwi zewnętrzne kierujemy się ich wyglądem, parametrami oraz materiałem, z którego są wykonane. Jednak przede wszystkim mają one jak najlepiej chronić dostępu do naszego domu przed niepowołanymi osobami. Bogaty asortyment drzwi wejściowych firmy Wiśniowski został poszerzony o skrzydła z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, który jest zintegrowany z systemem ryglowania. Dzięki nowoczesnej technologii drzwi zewnętrzne łączą w sobie elegancję z wyjątkową ergonomicznością.

 • 2011-04-15 | Komentarze: 0

  Wydarzenie dla branży hotelarskiej, czyli Targi WorldHotel 2011

  Tegoroczna IV edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011 odbędzie się w dniach 5-7 października. Podczas trzech dni wystawcy zaprezentują kompleksową ofertę aktualnych produktów, usług i rozwiązań w zakresie budowy, wyposażenia, modernizacji i obsługi obiektów noclegowych.

 • 2011-03-10 | Komentarze: 0

  Wydarzenie dla branży hotelarskiej, czyli Targi WorldHotel 2011

  Tegoroczna IV edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011 odbędzie się w dniach 5-7 października. Podczas trzech dni wystawcy zaprezentują kompleksową ofertę aktualnych produktów, usług i rozwiązań w zakresie budowy, wyposażenia, modernizacji i obsługi obiektów noclegowych. Uczestnicy targów będą mieli również okazję skorzystać z przygotowanych przez ekspertów ciekawych szkoleń, konferencji i seminariów. Dodatkowo przez pierwsze dwa dni targom WorldHotel towarzyszyć będzie niezależna impreza, III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 odbywająca się w sąsiedniej hali, co stworzy dodatkowe możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych między uczestnikami obu imprez. Wydarzenia zorganizowane będą w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

 • 2010-11-17 | Komentarze: 0

  Bezpłatne warsztaty podczas Targów easyFairs® MAINTENANCE

  Już 1 i 2 grudnia w hali Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a odbędzie się I polska edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE. W tym samym czasie i miejscu będą Państwo również mieli możliwość zapoznać się z ofertą wystawców w ramach II edycji jedynych w Polsce targów obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas.

 • 2010-05-27 | Komentarze: 0

  Otwórz się na biznes i wejdź do świata hoteli – WorldHotel 2010

  Wyjątkowa okazja do nawiązania nowych, cennych kontaktów z decydentami branży noclegowej, inwestorami, architektami i projektantami wnętrz, już w dniach w dniach 29 września – 1 października podczas kolejnej edycji imprezy targowej, dedykowanej całej branży noclegowej - Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Targi odbędą się w warszawskim Centrum MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c.

 • 2010-04-28 | Komentarze: 0

  INTERCOM 2.0 – Roadshow C&C Partners Telecom

  Leszno, 27 kwietnia 2010 r. - C&C Partners Telecom - wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Commend, producenta zaawansowanych systemów interkomowych, zaprasza w dniach 17-21 maja br. na cykl spotkań. Roadshow odbędzie się w pięciu miastach: Sopocie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Poznaniu. W jego trakcie zostaną zaprezentowane stacje interkomowe oraz centrale z grupy INTERCOM 2.0. Hasło przewodnie imprezy to „Nowy świat pełen możliwości”.

 • 2002-05-24 | Komentarze: 0

  System kontroli dostępu CENTAUR

  System CENTAUR - dla kogo? Nowoczesny system kontroli dostępu CENTAUR przeznaczony jest dla małych, średnich i dużych firm. Mogą to być urzędy, zakłady przemysłowe, domy towarowe, biura, laboratoria, kliniki medyczne, kluby sportowe, szkoły itp. System można stopniowo rozbudowywać - od rozwiązania z jednymi drzwiami wejściowymi do pełnej kontroli dostępu w całym obiekcie.

 • 2000-08-02 | Komentarze: 0

  Systemy Alarmowe

  Systemy Alarmowe-pierwsze polskie czasopismo branży security - wydawane od 1991

Strona 1 z 1
 1