Wyniki wyszukiwania dla frazy: 116

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2011-01-20 | Komentarze: 0

  Monitory CO2 - precyzyjny pomiar, lepszy klimat

  Od jakości powietrza znajdującego się w pomieszczeniu zależy komfort przebywających w nim osób. Kontrola zawartości dwutlenku węgla jest równie istotna dla samopoczucia, jak utrzymywanie właściwej temperatury i wilgotności

 • 2009-11-04 | Komentarze: 0

  Jubileusz Wydawnictwa SIGMA-NOT

  Mija właśnie 60 lat działalności oficyny wydawniczej Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT), od trzydziestu lat znanej jako Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT. Rodowód oficyny sięga roku 1949, kiedy to w dniu 12 lipca, po II Walnym Zjeździe Delegatów NOT, powołano do życia Administrację Czasopism Technicznych NOT (ACT). Z perspektywy 60 lat trudno przecenić znaczenie tamtej decyzji - bo zintegrowała ona różnorodne, rozproszone działania wydawnicze, podejmowane przez stowarzyszenia inżynierskie jeszcze w drugiej połowie XIX wieku oraz stała się bezcenna wobec ogromnego zapotrzebowania na dokształcanie fachowe i informacje techniczne po zakończeniu II wojny światowej.

 • 2001-07-03 | Komentarze: 4

  Centrala AC 948 NetworX Alarmcom

  Centrale NetworX AC 408, AC 616 i AC 948 są przykładem całkowicie nowego podejścia do zagadnień zabezpieczeń obiektu. Są to najbardziej elastyczne, niezawodne i łatwe w obsłudze z dostępnych na rynku central alarmowych, dysponujące rozbudowanym oprogramowaniem, z możliwością korzystania przez od 8 do 99 użytkowników, obsługujących od 4 do 48 linii dozorowych i z podziałem do 8 partycji. Wszystkie raporty o stanie systemu i alarmach mogą być wysyłane w praktycznie wszystkich wymaganych formatach transmisji w tym również w najbardziej kompleksowych i najszybszych formatach SIA i Contact ID. Konstrukcję systemu "NetworX" opracowano w taki sposób, by możliwe było umieszczenie kompletnego systemu w jednej obudowie metalowej, co wynika z jego modułowej konstrukcji.

Strona 1 z 1
 1