Szukaj firmy


Shenzhen Lingbao Electronics Co.,Ltd

Informacje ogólne

Shenzhen Lingbao Electronics Co Ltd jest producentem i eksporterem gazu seria czujników w Chinach. Z własnym niezależnym praw majątkowych oraz podstawową technologię, nowoczesny system zarządzania przyjęcia, zaawansowane urządzenia, które zatrudniają wysoko wykwalifikowaną sztabów, wyjście czujnika może osiągnąć 2000PCS dziennie. Tymczasem możemy rozwijać nowy produkt na zamówienie klienta `s wniosku.

Przez wysiłek osiem lat, to własność organizacji z bogatym doświadczeniem, zaawansowanej technologii, skazy i postawa positve doskonałe. Nasze dogmat firm: Making powrócić do naszego społeczeństwa przez wysoką jakość, niska cena i przemyślane; Nasza koncepcja zarządzania: Jakość na pierwszym miejscu, dobra wiara, dubla; Naszymi głównymi produktami są: detektor gazu, detektor tlenku węgla, czujniki dymu, czujniki ciepła, elektromagnetyczny zawór odcinający, części detektora mainframe "i itp. Co więcej, AK-200FC inlay-style produkcji jest właścicielem dwóch patentów na crust rzeźbić i procedury chip. Nie jesteśmy pięć rodzajów produktów, inculding detektor gazu, detektor tlenku węgla, czujniki dymu, czujnik światła LED, elektromagnetyczne zawór odcinający, przeszły certyfikację CE. Marka "AK" z detektora gazu nie tylko przetestowane przez Krajowe Centrum Badań Tool gaz, ale również był ubezpieczony przez Chiny Pacific ubezpieczenia dla każdego użytkownika (RMB 300000).

Poznamy pozytywnie i zrobić sobie coraz doskonalsze się na aspekcie zarządzania i struktury firmy w celu stworzenia własnej ścisłe, sprawnej organizacji. Dążyć do sześciu lat, marka "AK" produktów zostały wywiezione na Bliskim Wschodzie, w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i wielu innych krajach. Ustaliliśmy, sieci sprzedaży i centrów usługowych w ponad 10 krajowych prowincji. Innowacyjność jest motivity i źródło rozwoju Lingbao Company. Szkolimy naszych pracowników, creat przyjaznego środowiska pracy i zachęca pracowników w zakresie innowacji, tworząc zawodowe, odpowiedzialny, współpracy i dobrej organizacji. Od stabilne niezawodnych produktów jest podstawą sukcesu, prawidłowej metody sprzedaży to gwarancja sukcesu, to utrzymują się zapewnić najwyższą jakość naszych produktów z najbardziej konkurencyjnych cen i najbardziej doskonałą obsługę naszych współpracownik. Doskonalimy nasz cel ciągły, dokłada wszelkich starań aby spełnić wymagania naszych klientów rodzaju.

Z "AK", nigdy gazów wybuchowych, nie zatrucie gazem!

Let's go przed sobą, życzę szczęśliwego i zdrowego!