Szukaj firmy


SKRETALARM

Informacje ogólne

Działamy na rynku systemów automatyki i zabezpieczeń nieprzerwanie od 1990 r. Zapraszamy do współpracy zarówno Instalatorów tych systemów, jak też Inwestorów. 15 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam przygotować bardzo atrakcyjną ofertę. Ciekawe propozycje dotyczące dostawy technologii oraz wykonywania usług kierujemy także do Generalnych Wykonawców inwestycji.

Bazując na nowoczesnych światowych technologiach oferujemy

urządzenia i systemy z zakresu:
Instalacji automatyki budynku BMS
Instalacji „inteligentnego budynku” EiB

Ochrony mienia:
Sygnalizacji włamania, napadu i ochrony peryferyjnej (SSWIN)
Sygnalizacji pożaru i oddymiania (SSP)
Telewizji dozorowej (CCTV)
Kontroli dostępu (ACC)
Ochrony peryferyjnej (SOP)
Zabezpieczeń mechanicznych (ZM)
Dźwiękowych systemów ostrzegania (DSO)
Okablowania strukturalnego
Systemów konferencyjnych, audio-wizualnych i nagłośnienia.

Naszym Klientom proponujemy obsługę od etapu doradztwa, projektu poprzez kompletację i realizację dostaw urządzeń, montaż i uruchomienie systemu aż do finalnego przekazania obiektu. O naszej Firmie najlepiej świadczą już zrealizowane inwestycje. Szczycimy się szerokim wachlarzem referencji.
Dla zapewnienia konkurencyjnych cen oraz dostępu do najnowszych technologii zawarliśmy umowy partnerskie ze światowymi liderami w zakresie automatyki budynku i systemów zabezpieczeń. Są to: m.in. SIEMENS, GE INTEROLGIX, TAC, HONEYWELL, ASSA-ABLOY i inni.
W firmie funkcjonuje wdrożony w 2001 roku system zarządzania jakością ISO-9001:2000. Audyt certyfikujacy został wykonany przez TUV-Niemcy i potwierdzony certyfikatem nr 12 100 15300 TMS.
Nasza Firma uzyskała koncesję MSWiA, a pracownicy posiadają licencje „pracownika zabezpieczenia technicznego” I i II stopnia. Dysponujemy również uprawnieniami projektowymi i budowlanymi z zakresu projektowania instalacji, kierowania i sprawowania nadzoru nad robotami budowlanymi. Posiadamy certyfikaty wielu producentów oraz dystrybutorów oferowanych przez nas systemów.
W związku z prowadzoną działalnością firma DG ELPRO jest ubezpieczona z tytułu odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym „HESTIA INSURANCE” S.A.
Naszą wizytówką jest profesjonalny Salon Sprzedaży ze stałą ekspozycją urządzeń