Szukaj firmy


PAMS S.C.

Informacje ogólne

Oferujemy:

Systemy alarmowe i przeciwpożarowe -
W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę urządzeń do zabezpieczeń domów, budynków przemysłowych, biur, magazynów oraz powierzchni wystawowych. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie co gwarantuje optymalizacje kosztów i maksimum bezpieczeństwa. Do przedstawionego nam problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dla każdego zlecenia tworzymy kilka wersji rozwiązań, tak abyście Państwo mieli możliwość porównania, wyboru, a co za tym idzie pełnej satysfakcji. Instalowany przez nas systemy mogą być monitorowane przez internet, współpracować z nadajnikami ochrony mienia. Każdy klient może liczyć na darmowe i profesjonalne doradztwo z naszej strony.

Telewizja przemysłowa -
W dzisiejszych czasach telewizja przemysłowa stanowi podstawową formę ochrony. Systemy telewizji przemysłowej doskonale sprawdzą się w zakładach przemysłowych, na stacjach benzynowych, hotelach, szkołach, obiektach sportowych, urzędach, pomieszczeniach handlowych, budynkach biurowych, prywatnych posesjach, parkingach. Świadomość obserwacji oraz rejestracji obrazu efektywnie podnosi bezpieczeństwo i efektywność pracy, jednocześnie zmniejszając ilość kradzieży i aktów wandalizmu. Widząc, jak istotną sprawą w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo mienia, wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do do indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z bezpośrednimi importerami sprzętu posiadamy ofertę atrakcyjną jakościowo oraz cenowo.

Instalacje elektryczne -
Zajmujemy się pomiarami, projektowaniem, wykonawstwem i konserwacją instalacji elektrycznych ( do 110 kV) oraz  instalacji odgromowych. Posiadamy  niezbędne  uprawnienia do  wykonywania w/w  instalacji. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac istotną dla nas sprawą jest dokładne poznanie wymagań i oczekiwań Klienta, co pozwala na minimalizacje kosztów i czasu wykonywania zlecenia.

Obsługa informatyczna, oraz informatyzacja przedsiębiorstw-
Wspieramy osoby prywatne oraz przedsiębiorców w codziennym bezpiecznym i bezproblemowym użytkowaniu komputera. Oferujemy usługi z zakresu: doradztwo informatyczne, integracja systemów informatycznych, pomoc w przypadku zawirusowania komputera, reinstalacja systemów operacyjnych, konfiguracja urządzeń oraz programów, dostawa sprzętu komputerowego, profesjonalna pomoc dla sieci LAN oraz WiFi, grafika komputerowa.

Instalacje domofonowe i videodomofonowe -
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji domofonowych. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno proste zestawy jednorodzinne, jak i skomplikowane systemy blokowe. Jak w przypadku każdej instalacji mogą państwo liczyć na fachowe i darmowe doradztwo naszych instalatorów.

Telewizja rtv/sat-
W naszej ofercie znajdą Państwo montaż, konserwacje oraz naprawę anten telewizji naziemnej i satelitarnej, instalacje zbiorcze oraz mini sieci kablowe. Oferujemy montaż anten stacjonarnych na jedna, dwie lub lub kilka satelit.