Szukaj firmy


NOVUS Security Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Kim jesteśmy
Firma NOVUS Security należy do grupy kapitałowej zatrudniającej obecnie ponad 200 osób i posiadającej w Warszawie siedzibę o powierzchni 6000 m2. Została ona założona w 1995 roku, a jej owocna ekspansja w branży zabezpieczeń i ochrony mienia doprowadziła w 2003 roku do powstania firmy NOVUS i wprowadzenia na rynek nowej marki profesjonalnych systemów CCTV. Produkty pod nazwą NOVUS® są dystrybuowane w całej Europie poprzez sieć firm partnerskich, które zapewniają swoim klientom pomoc techniczną i doskonałą obsługę, wychodząc naprzeciw ich wymaganiom. Obecnie aktywnie wzmacniamy naszą pozycję na rynku międzynarodowym, poszukując partnerów handlowych, którzy mają bogate doświadczenie i mogą pochwalić się sukcesami w branży CCTV.

Sprzedaż i Szkolenia
Naszych partnerów otaczamy stałą opieką wysoko wykwalifikowanego zespołu handlowców. Obsługują oni cały proces sprzedaży, od złożenia zamówienia do przygotowania wysyłki, zapewniając osobisty i sprawny kontakt z firmą NOVUS Security.
Dla swoich partnerów handlowych firma NOVUS Security organizuje kompleksowe szkolenia. Ich celem może być zarówno prezentacja oferty firmy, jak i omówienie specyficznych zagadnień. Nasi kompetentni inżynierowie prowadzą szkolenia w siedzibie firmy oraz u naszych dystrybutorów, gdzie uczestnicy mają szansę poznać działanie i zalety urządzeń marki NOVUS®.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym kontrahentom wszechstronne wsparcie marketingowe w postaci katalogów produktowych, ulotek, broszur, reklam, gadżetów, wspólnych promocji oraz pomoc w organizacji stoisk wystawienniczych NOVUS®. Wspieramy ich też poprzez rozbudowaną korporacyjną stronę internetową oraz strony w lokalnych językach, które rozwinęliśmy wspólnie z nimi.

Wzmacniamy wizerunek marki również poprzez intensywne akcje marketingowe takie jak: biuletyny, stała informacja o nowościach, oferty specjalne, ulotki promocyjne oraz różne formy prezentacji naszych możliwości w dziedzinie telewizji dozorowej, jak np. prezentacje objazdowe.

Wsparcie techniczne, serwis i gwarancja
Nasi inżynierowie zawsze z chęcią wyjaśnią wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie konfiguracji i obsługi systemów telewizji przemysłowej marki NOVUS®.
Centrum serwisowe firmy NOVUS Security, dysponując wysoko wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi, jest w stanie rozwiązać każdy problem techniczny.
Wszystkie produkty marki NOVUS® objęte są serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Profesjonalizm naszych pracowników zapewnia doskonałą obsługę i serwis urządzeń, a także zaopatrzenie naszych partnerów w niezbędne elementy zapasowe.

Urządzenia NOVUS® produkowane są nie tylko z dbałością o jakość wykonania oraz wygodę obsługi, ale również z troską o bezpieczeństwo użytkowników. Właśnie dlatego każdy komponent systemów CCTV marki NOVUS® odpowiada surowym normom obowiązującym tak w Unii Europejskiej (CE, WEEE, RoHS), jak i na terytorium Federacji Rosyjskiej (GOST-R).