Szukaj firmy


Hongkong Vstar International Ltd.

Informacje ogólne

Hongkong Vstar International Ltd. jest produkcja specjalizujących się w dziedzinie badań, produkcji, marketingu systemów alarmowych bezpieczeństwa, system monitorowania CCTV, system inteligentnego domu oraz artykuły samochodowe.

Z silnymi projektowanie, produkcję i zdolność wysokiej jakości, mamy RoHS, ISO9001: 2000, CE, certyfikat CCCS, z dekady lat ciężkiej pracy, stworzyliśmy na całym świecie marki Patrol Hawk w branży zabezpieczeń. Nasze produkty takie jak belki czujek serii, czujniki ruchu serii, seriali i panelu sterowania kamer CCTV z serii są eksportowane w dużych ilościach na rynku zagranicznym na całym świecie, i budujemy od dawna i przyjaznej współpracy z dealerami, jak i zagranicznych producentów na dystrybutor, OEM / ODM usług, które zostaną ustalone dostawcę produktów bezpieczeństwa wojska w niektórych państwach europejskich, jak również amerykańskich, Bliski Wschód, Azja SE i Australii itd.

przywóz Vstar Sumsung maszyny SMT, lutowania maszyny, urządzenia łączenia tworzyw sztucznych i produkcji zaawansowanych urządzeń, przyrządy do badania z Korei, Japonii i Europie, z zaawansowanym i rygorystycznego systemu zarządzania produkcją i jakością, zawsze zadowolenie naszych klientów z doskonałą najlepszych produktów i usług .

W celu jak zawsze guldenów przedsiębiorstwa z sektora bezpieczeństwa oraz przy wsparciu w wysokości 50 zawodowych inżynierów w ich silne możliwości badawcze, dostarczamy naszym klientom ogromne ilości produktów tradycyjnych z funkcji i stabilne wyniki dobre, w tym samym czasie, projektujemy nowe produkty zgodnie z wymogiem rynku w celu zaspokojenia nowych i starych klientów cały czas, takie jak pływanie systemu zarządzania basen, serii ST alarm panel sterowania z najsilniejszych funkcji i atrakcyjną cenę, czujniki ruchu, z maską przeciw, kompensacja temperatury, odporność domowych, rozpoznawanie kierunku, prawda rozpoznawania ruchu, DMF, DMT i inteligentne funkcje, drzwi i osłona okna, belki detektor z 3, 4, 6, 8 belki cyfrowej konwersji częstotliwości wiązki IR optyczne realizacji belki zapisać synchroniczny detektor przewodów funkcji jak radio belki detektora. Monitor systemu CCTV, w tym wysokiej kopuły prędkości, kamery CMOS, kamery CCD, matrycę, kontroli dostępu i tak dalej. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony, aby dowiedzieć się więcej o nas.

Ze specyfikacją i sugestie są zawsze mile widziane! Vstar zawsze szuka przyjaznej współpracy z klientami na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu z nami! Możemy być najlepsze materiały z szerokiego zakresu produktów bezpieczeństwa, również dla OEM, ODM usług!