Szukaj firmy


DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, pompy pożarowe, instalacje ppoż

Informacje ogólne

DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe, pompy pożarowe, instalacje ppoż - założona została w 1989 roku.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdą Państwo:
- Stalowe zbiorniki na wodę przeciwpożarową (Zbiornik przeciwpożarowy)
- Pompy przeciwpożarowe
- Przepompownie pożarowe wraz z całym oprzyrządowaniem pożarowym.
- Usługę modernizacji instalacji tryskaczowej
- Usługę modernizacji instalacji hydrantowej

Posiadamy wszystkie niezbędne świadectwa i certyfikaty wymagane na terenie Polski do prowadzenia działalności w zakresie ochrony przeciwpożarowej.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Stale współpracujemy w rozwijaniu nowych technik ppoż. z Główną Szkołą Służby Pożarniczej w Warszawie.
Działamy na terenie całej Polski i w krajach Europy. Jesteśmy gotowi do kompleksowej realizacji projektów w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a także oferujemy pomoc przy projektowaniu instalacji przeciwpożarowych.

Działalność firmy:

- Zbiorniki Przeciwpożarowe, stalowe zbiorniki na wodę ppoż - dostawa i montaż ( FM, CEA, VDS, LPCB )

- Pompy Pożarowe - dostawa i montaż ( FM, VDS, LPCB )

- Przepompownie Przeciwpożarowe - pełne wyposażenie

- Przepompownie Kontenerowe - dostawa i montaż

- Czyszczenie zbiorników przeciwpożarowych

- Modernizacja instalacji tryskaczowej

- Wykonywanie kompleksowych projektów

- Konserwacja instalacji przeciwpożarowych

- Wykonywanie systemów ppoż.

- Wykonywanie zabezpieczeń ppoż. budynków

- Szkolenia pracowników w zakresie przepisów ppoż

- Szkolenia pracowników w zakresie obsługi instalacji ppoż

- Opracowywanie instrukcji ppoż.

- Konsultacja i doradztwo

- Serwis 24h

DYWIT Sp. z o.o. - Zbiorniki przeciwpożarowe

Specjalizujemy się od wielu lat w dostawie i montażu stalowych zbiorników zapasu wody przeciwpożarowej firmy Avasco. Zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie Polski oraz spełniają normy polskie i zagraniczne, w tym najbardziej rygorystyczne wytyczne standardu amerykańskiego FM.
Zbiorniki przeciwpożarowe wykonujemy od pojemności ok. 3m3 do ok. 2000m3, według norm VDS, LPCB, NFPA i certyfikatów FM, CEA i CE. Jako nieliczni wykonujemy zbiorniki o różnych kształtach: okrągłe, prostokątne jak i o nietypowym kształcie np. litery "L". Montujemy je zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach budynków.

Nasze zbiorniki cechuje bardzo duża estetyka wykonania. Jako jedyni na rynku Polskim uszczelniamy nasze zbiorniki masą uszczelniającą Sika FLEX, posiadającą wymagane certyfikaty i świadectwa. Jest to sprawdzona konstrukcja, którą stosuje się w wielu krajach Unii Europejskiej. Posiadamy również wykwalifikowaną kadrę serwisową, która w czasie trwania gwarancji, wykona wszelkie ewentualne usługi serwisowe. Oferujemy jednocześnie pomoc przy projektowaniu oraz przy odbiorach ostatecznych, łącznie z wykonaniem dokumentacji po wykonawczej.

Z przyjemnością pomożemy również w wykonaniu przepompowni przeciwpożarowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że cała instalacja zostanie wykonana solidnie i bezproblemowo przez jedną, solidną firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dywit.com.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!